Голема осветлување преклопникот - Кина Ningbo мајстор Soken електротехника

Голема осветлување преклопникот

Голема осветлување преклопникот

Краток опис:


  • ФОБ Цена: US $ 0,15 ~ 1,5 / парче
  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 700000 Парче / Парчиња месечно
  • Порт: Ningbo или Шангај
  • Начин на плаќање: ТТ / ДП / Western Union / paypa
  • детали за производот

    Тагови производ


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !