Контакт -. Ningbo мајстор Soken Електрични копродукции, ООД

Контактирајте не

Ningbo мајстор Soken Електрични CO., LTD

адреса

Бр.19 ZongYan Rd., Индустриска зона, Xikou, Ningbo, Кина

Е-пошта

sales14@chinasoken.com

телефон

Тел: 86-574-88847369

Факс: 86-574-88847368

Мобилен: 86 15706873964

часа

Понеделник ~ петок 7:30-04:30

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !