Button Round Drita Push Switch - China Ningbo Master Soken elektrike

Button Round Drita Push Switch

Button Round Drita Push Switch

Përshkrim i shkurtër:

-Prodhimi Description- Model PS18-16-2 Push Button Switch Funksioni Push mbi ik / Push në (mami) -Prodhimi Specification- Vleresime 250VAC 16A ose 0.5A 12VAC Vlerësuar Load 16A 250V AC Kontakt Rezistenca 100MΩ Max dielektrike intensitet 1500VAC / 5s për terminal dhe terminal. 5s 3000VAC për terminalin dhe tokë të përballojë tensionit 1500VAC Temperatura / min operativ -25 ~ 85 ° C Rezistenca izolim 500VDC, Min Life elektrike 100MΩ ≥10,000 ...


 • FOB Çmimi: US $ 0,15 ~ 1.5 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 700000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Kushtet e pagesës: TT / DP / Western Union / paypa
 • Detail Product

  Produkt Tags

  -Prodhimi Description-
  model PS18-16-2 Push Button Switch
  funksion Push në ik / Push në (mami)
  -Prodhimi Specification-
  vlerësim 250VAC 16A ose 0.5A 12VAC
  Load vlerësuarat 16A 250V AC
  Kontakt Rezistenca 100MΩ Max
  Intensiteti dielektrike 1500VAC / 5S per terminalin dhe terminal. 5s 3000VAC per terminalin dhe terren
  përballojë tensionit 1500VAC / min
  Temperatura operative -25 ~ 85 ° C
  Rezistenca izolim 500VDC, 100MΩ min
  Jeta elektrike ≥10,000 ciklet
  material Strehimi PA66
  Push Button PC
  - -Prodhimi materiale-
  Base plastike najloni 66
  plastike Button PC
  pjesë të bakrit të tilla si terminal bakër
  trajtim terminal sipërfaqe argjendi plating
  kontakt Ag ose argjendi Composite
  pranverë çeliku tungsten
  Cover  plastike PC
  - avantazh -
  . CQC, TUV, K, RoHS miratuar
  . Përdoret për aplikim në shtëpi dhe pajisjeve elektronike
  . Machining si ju kërkohet
  . Bërë me porosi sipas mostrave tuaj, vizatime, fotografi ose fotografi

  -Prodhimi Display-
  Button Round Drita Push SwitchButton Round Drita Push SwitchButton Round Drita Push Switch

  -Kompania Display-

  Ningbo Master Soken elektrike Co, Ltd themeluar në vitin 1996, është anëtar drejtor i pajisje elektrike dhe Appliance kontrollorëve Degën e CEEIA. Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e ndryshon të ndryshme, duke përfshirë çelsin karrige lëkundëse, çelsin rrotullues, push-button çelsin, çelsin kyçe, dritat tregues të cilat janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme të tilla si pajisje shtëpiake objekteve industriale , instrumentet dhe metra, pajisjeve të komunikimit, Fitness dhe Bukuria aparatit.

  Button Round Drita Push Switch
  vizatim instalimit
  Button Round Drita Push Switch

  -Pse na zgjodhet ne-
  . Ne jemi te specializuar në këtë fushë më shumë se 20 vjet, me cilësi të mirë dhe çmim mjaft konkurrues
  . Shumëllojshmëri të harton, Sigurimi profesional dhe harton origjinale në modë, me më shumë se një mijë harton
  . prodhuesi origjinal me çmim të fabrikës të drejtpërdrejtë, konkurruese dhe modë
  . Standard të lartë të menaxhimit të kontrollit të cilësisë
  . me qëllim të vogla të pranueshme: 1000pcs janë të mirëpritur
  . Termat Safe pagesës: T / T, Western Union, janë në dispozicion
  . Prompt Delivery & Kosto më të ulët të anijeve: Ne mund të anijeve brenda 30 ditëve për qëllim të përgjithshëm
  . OEM në dispozicion, harton Konsumatorëve janë të mirëpritur ngrohtësisht

  -Si për të gjetur ne-

  Website: http: //chinasoken.en.alibaba.com ose www.chinasoken.com
  Sales: Julie Grace Tel: (574) 88847369  
  Shto:. No.19 Zong Yan Rd, Industry Zone, Xikou, Ningbo, China

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !