Soken Push Button Switch PS25-16-1 - China Ningbo Master Soken elektrike

Soken Push Button Switch PS25-16-1

Soken Push Button Switch PS25-16-1

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimi Rating 16A 250VAC (TUV) Operatingtemperature -25 ~ 125ºC Kontakt rezistenca 100mΩ Max Izolimi rezistenca 100mΩ Min 10000cycles jetësore elektrike (16A 250VAC) në fuqi standarde IEC61058-1 Material lista Kontakt këmbën Brass T = 0.8mm Kontakt Silver Terminalet aliazh Brass T = 0.8mm rasti PA66 Push bar PA66 Drawing Produkt shfaqur Company introductionNingbo Master Soken elektrike Co, Ltd themeluar në vitin 1996, është një drejtor me ...


 • FOB Çmimi: US $ 0,15 ~ 1.5 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 700000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Kushtet e pagesës: TT / DP / Western Union / paypa
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim

  vlerësim 16A 250VAC (TUV)
  operative
  temperatura
  -25 ~ 125ºC
  rezistenca e kontaktit 100mΩ Max
  rezistenca izolimin  100mΩ Min
  jeta elektrike 10000cycles (16A 250VAC)
  standarde të aplikueshme IEC61058-1

  Lista materiale

  këmbën e kontaktit Brass T = 0.8mm
  kontakt aliazh argjendi
  Terminalet Brass T = 0.8mm
  Rast PA66
  bar Push PA66 

  vizatim
  Soken Push Button Switch PS25-16-1

  ekran produkt
  Soken Push Button Switch PS25-16-1Soken Push Button Switch PS25-16-1Soken Push Button Switch PS25-16-1 

  Futja Company
  Ningbo Master Soken elektrike Co, Ltd themeluar në vitin 1996, është anëtar drejtor i pajisje elektrike dhe Appliance kontrollorëve Degën e CEEIA. Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e ndryshon të ndryshme, duke përfshirë çelsin karrige lëkundëse, çelsin rrotullues, push-button çelsin, çelsin kyçe, dritat tregues të cilat janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme të tilla si pajisje shtëpiake objekteve industriale , instrumentet dhe metra, pajisjeve të komunikimit, Fitness dhe Bukuria aparatit.
  Soken Push Button Switch PS25-16-1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !