Soken në off lëkundës Kalo - China Ningbo Master Soken elektrike

Soken në off lëkundës Kalo

Soken në off lëkundës Kalo

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimi Rating 16A 250VAC Operatingtemperature -25 ~ 85ºC Kontakt rezistenca 100mΩ Max Izolimi rezistenca 100mΩ Min 10000cycles jetësore elektrike (16A 250VAC) në fuqi standarde IEC61058-1 Material lista Kontakt këmbën Brass T = 0.8mm Kontakt Silver Terminalet aliazh Brass T = 0.8mm Case PA66 Vizatim ekran Product Company introductionNingbo Master Soken elektrike Co, Ltd themeluar në vitin 1996, është anëtar drejtor i ...


Detail Product

Produkt Tags

Specifikim

vlerësim 16A 250VAC 
operative
temperatura
-25 ~ 85ºC
rezistenca e kontaktit 100mΩ Max
rezistenca izolimin  100mΩ Min
jeta elektrike 10000cycles (16A 250VAC)
standarde të aplikueshme IEC61058-1

Lista materiale

këmbën e kontaktit Brass T = 0.8mm
kontakt aliazh argjendi
Terminalet Brass T = 0.8mm
Rast PA66
   

vizatim
Soken në off lëkundës Kalo

ekran produkt
Soken në off lëkundës KaloSoken në off lëkundës KaloSoken në off lëkundës Kalo 

Futja Company
Ningbo Master Soken elektrike Co, Ltd themeluar në vitin 1996, është anëtar drejtor i pajisje elektrike dhe Appliance kontrollorëve Degën e CEEIA. Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e ndryshon të ndryshme, duke përfshirë çelsin karrige lëkundëse, çelsin rrotullues, push-button çelsin, çelsin kyçe, dritat tregues të cilat janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme të tilla si pajisje shtëpiake objekteve industriale , instrumentet dhe metra, pajisjeve të komunikimit, Fitness dhe Bukuria aparatit.
Soken në off lëkundës Kalo


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !