Elektrike Kettles Switch / Defond Mini Rocker Switch Etiketa T105 - China Ningbo Master Soken elektrike

Elektrike Kettles Switch / Defond Mini Rocker Etiketa Switch T105

Elektrike Kettles Switch / Defond Mini Rocker Etiketa Switch T105

Përshkrim i shkurtër:

-Prodhimi Description- Item RK2-13 Rocker Switch Function ON-on / on-off -Prodhimi Specification- Certifikatën CQC, TUV, UL, VDE, KEMA, ENEC, CB Vlerësuar ngarkesës 10A 250V AC Kontakt Rezistenca 100MΩ Max dielektrike intensitet 1500VAC / 5s për terminalin dhe terminal. 5s 3000VAC për terminalin dhe tokë të përballojë tensionit Temperatura 1500VAC / min operativ -25 ~ 85 ° C Rezistenca izolim 500VDC, 100MΩ Min Electr ...


Detail Product

Produkt Tags

-Prodhimi Description-
artikull RK2-13  Rocker Switch
funksion

ON-ON / OFF ON-

-Prodhimi Specification-

 

certifikatë  CQC, TUV, UL, VDE, KEMA, ENEC, CB
Load vlerësuarat  10A 250V AC
Kontakt Rezistenca 100MΩ Max
Intensiteti dielektrike 1500VAC / 5S per terminalin dhe terminal. 5s 3000VAC per terminalin dhe terren
përballojë tensionit 1500VAC / min
Temperatura operative -25 ~ 85 ° C
Rezistenca izolim 500VDC, 100MΩ min
Jeta elektrike ≥10,000 ciklet
material Strehimi PA66
Push Button PC
- -Prodhimi materiale-
Base plastike najloni 66
plastike Button PC
pjesë të bakrit të tilla si terminal bakër
trajtim terminal sipërfaqe argjendi plating
kontakt Ag ose argjendi Composite
pranverë çeliku tungsten
Cover  plastike PC
- avantazh -
. CQC, TUV, KC, RoHS miratuarElektrike Kettles Switch / Defond Mini Rocker Etiketa Switch T105Elektrike Kettles Switch / Defond Mini Rocker Etiketa Switch T105
. Përdoret për aplikim në shtëpi dhe pajisjeve elektronike
. Machining si ju kërkohet
. Bërë me porosi sipas mostrave tuaj, vizatime, fotografi ose fotografi

-Prodhimi Display-

Çastit Spst Rocker Switch me UL Certifikatë

-Kompania Display-

Ningbo Master Soken elektrike Co, Ltd themeluar në vitin 1996, është anëtar drejtor i pajisje elektrike dhe Appliance kontrollorëve Degën e CEEIA. Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e ndryshon të ndryshme, duke përfshirë çelsin karrige lëkundëse, çelsin rrotullues, push-button çelsin, çelsin kyçe, dritat tregues të cilat janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme të tilla si pajisje shtëpiake objekteve industriale , instrumentet dhe metra, pajisjeve të komunikimit, Fitness dhe Bukuria aparatit.

Çastit Spst Rocker Switch me UL Certifikatë
vizatim instalimit
Elektrike Kettles Switch / Defond Mini Rocker Etiketa Switch T105

-Pse na zgjodhet ne-
. Ne jemi te specializuar në këtë fushë më shumë se 20 vjet, me cilësi të mirë dhe çmim mjaft konkurrues
. Shumëllojshmëri të harton, Sigurimi profesional dhe harton origjinale në modë, me më shumë se një mijë harton
. prodhuesi origjinal me çmim të fabrikës të drejtpërdrejtë, konkurruese dhe modë
. Standard të lartë të menaxhimit të kontrollit të cilësisë
. me qëllim të vogla të pranueshme: 1000pcs janë të mirëpritur
. Termat Safe pagesës: T / T, Western Union, janë në dispozicion
. Prompt Delivery & Kosto më të ulët të anijeve: Ne mund të anijeve brenda 30 ditëve për qëllim të përgjithshëm
. OEM në dispozicion, harton Konsumatorëve janë të mirëpritur ngrohtësisht

-Si për të gjetur ne-

Website:https://chinasoken.en.alibaba.com   or  www.chinasoken.com
  
Shto:. No.19 Zong Yan Rd, Industry Zone, Xikou, Ningbo, China

-Rocker Model Description-
Çastit Spst Rocker Switch me UL Certifikatë


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !