Rreth Nesh

NINGBO MASTER SOKEN ELEKTRIKE CO.LTD.themeluar në 1996, është anëtar drejtor i Degës së Pajisjeve Elektrike dhe Kontrollorëve të Pajisjeve të CEEIA.Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e çelsave të ndryshëm, duke përfshirë çelësat rrotullues, çelësat rrotullues, çelësat me butona, çelësat, dritat treguese të cilat përdoren gjerësisht në fusha të ndryshme si Pajisjet shtëpiake industriale. , Instrumentet dhe njehsorët, Pajisjet e Komunikimit, Aparatet e Fitnesit dhe Bukurisë dhe kështu me radhë…

 

Video

Certifikata

 • VDE
 • UL1
 • RT3-1
 • 2019ISO9001
 • 2020 REACH-1
 • 2020PAHS-1
 • 2019 ISO1400
 • 2020 ROHS
 • 50306680
 • 20201128110612
 • 20201128110751
 • RK1-15 KC1
 • RK2 CB
WhatsApp Online Chat!