Soken Rk1-15b 1X1 B/B çelësi i çaktivizimit

Soken Rk1-15b 1X1 B/B çelësi i çaktivizimit

Përshkrim i shkurtër:

Vlerësimi i specifikimeve 16A 250VAC Temperatura e funksionimit -25~85ºC Rezistenca e kontaktit 100mΩ Rezistenca maksimale e izolimit 100mΩ Min. Jetëgjatësia elektrike 10000cikle(16A 250VAC) Standardi i aplikueshëm IEC61058-1 Lista e materialeve Kontakti i këmbës Tunxh Këmbë T=0mms Kontakti T=0mms të gjitha. Shfaqja e produkteve të vizatimit Prezantimi i kompanisë Ningbo Master Soken Electrical Co., Ltd. themeluar në vitin 1996, është anëtar drejtor i Aksesorëve Elektrikë dhe Vazhdimit të Pajisjeve...


 • Çmimi FOB:0,15~1,5 dollarë amerikanë/copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:700000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Ningbo ose Shangai
 • Kushtet e pagesës:TT/PD/Western union/paypa
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Specifikim

  Vlerësimi 16A 250VAC
  Operative
  temperatura
  -25~85ºC
  Rezistenca e kontaktit Maksimumi 100 mΩ
  Rezistenca e izolimit 100 mΩ Min
  Jeta elektrike 10000 cikle (16A 250VAC)
  Standardi i aplikueshëm IEC61058-1

  Lista e materialeve

  Këmba e kontaktit Tunxh T=0.8mm
  Kontaktoni Aliazh argjendi
  Terminalet Tunxh T=0.8mm
  Rast PA66

  Vizatim
  Soken Rk1-15b 1X1 B/B çelësi i çaktivizimit

  Shfaqja e produktit
  Soken Rk1-15b 1X1 B/B çelësi i çaktivizimitSoken Rk1-15b 1X1 B/B çelësi i çaktivizimitSoken Rk1-15b 1X1 B/B çelësi i çaktivizimit

  Prezantimi i kompanisë
  Ningbo Master Soken Electrical Co., Ltd. themeluar në 1996, është anëtar drejtor i Degës së Pajisjeve Elektrike dhe Kontrollorëve të Pajisjeve të CEEIA.Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e çelsave të ndryshëm, duke përfshirë çelësat rrotullues, çelësat rrotullues, çelësat me butona, çelësat, dritat treguese të cilat përdoren gjerësisht në fusha të ndryshme si Pajisjet shtëpiake industriale. , Instrumente dhe njehsorë, Pajisje komunikimi, Aparatet e fitnesit dhe bukurisë.
  Soken Rk1-15b 1X1 B/B çelësi i çaktivizimit


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme