Soken Прекинувачи CQC T100 / 55 преклопникот Кема Keur Switch - Кина Ningbo мајстор Soken електротехника

Soken Прекинувачи CQC T100 / 55 преклопникот Кема Keur Префрли

Soken Прекинувачи CQC T100 / 55 преклопникот Кема Keur Префрли

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,15 ~ 1,5 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 700000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: ТТ / ДП / Western Union / paypa
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !