LED 1 Pole Push Button Switch në të Kuq, jeshile, portokalli - Kinë Ningbo Master Soken elektrike

LED 1 Pole Push Button Switch në të kuqe, jeshile, Orange

LED 1 Pole Push Button Switch në të kuqe, jeshile, Orange

Përshkrim i shkurtër:

-Prodhimi Description- Model PS18-16 Push Button Switch Function Push Push on OFF / ON Push (nëna) -Prodhimi Specification- certifikatat CQC TUV Vlerësurat Load 16A 250VAC ose 0.5A 12VAC Kontakt Rezistenca 100MΩ Max intensitet dielektrike 1500VAC / 5s për terminalin dhe terminal. 5s 3000VAC për terminalin dhe tokë të përballojë tensionit 1500VAC Temperatura / min operativ -25 ~ 85 ° C Rezistenca izolim 500VDC, Min Life elektrike 100MΩ ≥10,000 ...


 • FOB Çmimi: US $ 0,15 ~ 1.5 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 700000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Kushtet e pagesës: TT / DP / Western Union / paypa
 • Detail Product

  Produkt Tags

  -Prodhimi Description-
  model PS18-16 Button Push Switch
  funksion Push Push on OFF / ON Push (MOM)
  -Prodhimi Specification-
  CERTIFIKATAT CQC TUV 
  Load vlerësuarat 16A 250VAC ose 0.5A 12VAC
  Kontakt Rezistenca 100MΩ Max
  Intensiteti dielektrike 1500VAC / 5S per terminalin dhe terminal. 5s 3000VAC per terminalin dhe terren
  përballojë tensionit 1500VAC / min
  Temperatura operative -25 ~ 85 ° C
  Rezistenca izolim 500VDC, 100MΩ min
  Jeta elektrike ≥10,000 ciklet
  material Strehimi PA66
  Push Button PC
  - -Prodhimi materiale-
  Base plastike najloni 66
  plastike Button PC
  pjesë të bakrit të tilla si terminal bakër
  trajtim terminal sipërfaqe argjendi plating
  kontakt Ag ose argjendi Composite
  pranverë çeliku tungsten
  Cover  plastike PC
  - avantazh -
  . CQC, TUV, K, RoHS miratuar
  . Përdoret për aplikim në shtëpi dhe pajisjeve elektronike
  . Machining si ju kërkohet
  . Bërë me porosi sipas mostrave tuaj, vizatime, fotografi ose fotografi

  -Prodhimi Display-
  LED 1 Pole Push Button Switch në të kuqe, jeshile, OrangeLED 1 Pole Push Button Switch në të kuqe, jeshile, OrangeLED 1 Pole Push Button Switch në të kuqe, jeshile, Orange

  -Kompania Display-

  Ningbo Master Soken elektrike Co, Ltd themeluar në vitin 1996, është anëtar drejtor i pajisje elektrike dhe Appliance kontrollorëve Degën e CEEIA. Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e ndryshon të ndryshme, duke përfshirë çelsin karrige lëkundëse, çelsin rrotullues, push-button çelsin, çelsin kyçe, dritat tregues të cilat janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme të tilla si pajisje shtëpiake objekteve industriale , instrumentet dhe metra, pajisjeve të komunikimit, Fitness dhe Bukuria aparatit.

  LED 1 Pole Push Button Switch në të kuqe, jeshile, Orange
  vizatim instalimit
  LED 1 Pole Push Button Switch në të kuqe, jeshile, Orange

  -Pse na zgjodhet ne-
  . Ne jemi te specializuar në këtë fushë më shumë se 20 vjet, me cilësi të mirë dhe çmim mjaft konkurrues
  . Shumëllojshmëri të harton, Sigurimi profesional dhe harton origjinale në modë, me më shumë se një mijë harton
  . prodhuesi origjinal me çmim të fabrikës të drejtpërdrejtë, konkurruese dhe modë
  . Standard të lartë të menaxhimit të kontrollit të cilësisë
  . me qëllim të vogla të pranueshme: 1000pcs janë të mirëpritur
  . Termat Safe pagesës: T / T, Western Union, janë në dispozicion
  . Prompt Delivery & Kosto më të ulët të anijeve: Ne mund të anijeve brenda 30 ditëve për qëllim të përgjithshëm
  . OEM në dispozicion, harton Konsumatorëve janë të mirëpritur ngrohtësisht

  -Si për të gjetur ne-

  Website:https://chinasoken.en.alibaba.com   or  www.chinasoken.com
  Sales: Julie Grace Tel: (574) 88847369  
  Shto:. No.19 Zong Yan Rd, Industry Zone, Xikou, Ningbo, China

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !