Ndërprerës rrotullues najloni me 4 pozicione (RT234-1)

Ndërprerës rrotullues najloni me 4 pozicione (RT234-1)

Përshkrim i shkurtër:

—Përshkrimi i prodhimit— Artikulli RT234-1 Certifikatat e sigurisë CQC VDE K UL —Specifikimet e prodhimit— Vlerësimi 250VAC 16A T100 Rezistenca e kontaktit 100MΩ Intensiteti maksimal dielektrik 1500VAC/ 5S për terminalin dhe terminalin.3000VAC 5s për terminalin dhe tokën Tensioni përballues 1500VAC/min Temperatura e funksionimit -25~85°C Rezistencë izolimi 500VDC, 100MΩ Min Jetë Elektrike ≥10,000 cikle Materiali strehues PA66 Push Button PC –-Prod...


 • Çmimi FOB:0,15~1,5 dollarë amerikanë/copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:700000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Ningbo ose Shangai
 • Kushtet e pagesës:TT/PD/Western union/paypa
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  - Përshkrimi i prodhimit -
  Artikulli  RT234-1
  Certifikatat e Sigurisë  CQC VDE K UL
  - Specifikimi i prodhimit -
  Vlerësimi 250VAC 16A T100
  Rezistenca e kontaktit Maksimumi 100 MΩ
  Intensiteti dielektrik 1500VAC/ 5S për terminal dhe terminal.3000VAC 5s për terminal dhe tokë
  Të përballojë tensionin 1500 VAC/min
  Temperatura e funksionimit -25~85°C
  Rezistenca e izolimit 500 VDC, 100 MΩ Min
  Jeta elektrike ≥ 10,000 cikle
  Materiali i banimit PA66
  Shtypni butonin PC
  -- Materiali i prodhimit -
  Baza plastike Najloni 66
  Plastike me butona PC
  Pjesë bakri si terminali Bakri
  Trajtimi i sipërfaqes së terminalit Veshje me argjend
  Kontaktoni Ag ose argjend i përbërë
  Pranvera Tungsten çeliku
  Mbulesëplastike PC
  - Avantazhi -
  .CQC, TUV, K, RoHS miratuar
  .Përdoret për pajisje shtëpiake dhe pajisje elektronike
  .Përpunimi sipas dëshirës
  .Bërë me porosi sipas mostrave, vizatimeve, fotografive ose fotove tuaja

  -Shfaqja e prodhimit-
  rt234-a2 rt234-a1 rt234-a3

  - Shfaqja e kompanisë -

  Ningbo Master Soken Electrical Co., Ltd. themeluar në 1996, është anëtar drejtor i Degës së Pajisjeve Elektrike dhe Kontrollorëve të Pajisjeve të CEEIA.Ne jemi prodhues profesionistë të angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e çelsave të ndryshëm, duke përfshirë çelësat rrotullues, çelësat rrotullues, çelësat me butona, çelësat, dritat treguese të cilat përdoren gjerësisht në fusha të ndryshme si Pajisjet shtëpiake industriale. , Instrumente dhe njehsorë, Pajisje komunikimi, Aparatet e fitnesit dhe bukurisë.

  Ndërprerës rrotullues najloni me 4 pozicione (RT234-1)
  Vizatimi i instalimitNdërprerës rrotullues najloni me 4 pozicione (RT234-1)

  -Pse na zgjodhet ne-
  .Ne jemi te specializuar në këtë fushë për më shumë se 20 vjet, me cilësi të mirë dhe çmim mjaft konkurrues
  .Shumëllojshmëri dizajnesh, ofrojnë dizajne profesionale dhe origjinale në modë, me më shumë se mijëra dizajne
  .Prodhues origjinal me çmim të drejtpërdrejtë të fabrikës, konkurrues dhe në modë
  .Standard i lartë i menaxhimit për kontrollin e cilësisë
  .Porosia e vogël e pranueshme: 1000 copë janë të mirëseardhura
  .Kushtet e pagesës së sigurt: T/T, Western Union, janë të disponueshme
  .Dorëzimi i menjëhershëm dhe kostoja më e ulët e transportit: Ne mund të dërgojmë brenda 30 ditëve për porosi të përgjithshme
  .OEM në dispozicion, modelet e klientëve janë të mirëpritur ngrohtësisht

  - Si të na gjeni -

  Faqja e internetit: https://chinasoken.en.alibaba.com ose www.chinasoken.com
  Shitjet: Julie Grace Tel: (574)88847369
  Shtoni: Nr. 19 Zong Yan Rd., Zona e Industrisë, Xikou, Ningbo, Kinë

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme